листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01.01.-30.06.2021 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје.


Неревидирани,неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2021.xls

Објавено на: 22.07.2021 14:13:40
Документ БР.: DOC_26441-7/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.