листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2021 год.


6-то Месечно известување-2021_мода.xls

Објавено на: 22.07.2021 14:24:12
Документ БР.: DOC_26441-8/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.