листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Izvestaj za period 01.01.2021-30.06.2021


Scan.pdf

Објавено на: 23.07.2021 14:14:02
Документ БР.: DOC_10191-514/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации