листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                             Согласно Глава 6 од правилникот за котација го објавуваме следново

                                              -Образложение кон финансиските извештаи од 01.01.-30.06.2021


Образложение на неревидирани финансиски извештаи за 2020г.-converted (1)-converted-converted.docx

Објавено на: 23.07.2021 14:13:51
Документ БР.: DOC_10191-512/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации