листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период од 01.01-30.06.2021 година


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2021.xlsx

Објавено на: 26.07.2021 14:16:48
Документ БР.: DOC_26441-11/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.