листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираните финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период од 01.01-30.06.2021 година


Образложение кон неревидирани финансиски извештаи на 30.06.2021 год.doc

Објавено на: 26.07.2021 14:16:53
Документ БР.: DOC_10191-517/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации