листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - кандидати за членови на одбор на директори


Предлог 1.pdf
Предлог 2.pdf

Објавено на: 27.07.2021 08:30:51
Документ БР.: DOC_13285-156/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери