листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за Собрание на акционери на Макпроемт АД штип


Povik za Sobranie na akcioneri Makpromet AD.pdf

Објавено на: 27.07.2021 08:41:23
Документ БР.: DOC_10109-109/2021
Урнек: Јавен повик за собрание