листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. до 30.06.2021 год.


Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.- 30.06.2021 година.xls

Објавено на: 27.07.2021 09:21:55
Документ БР.: DOC_26441-12/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.