листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните полугодишни финансиски извештаи за 2021 година


obrazlozenie berza 30.06.2021.docx

Објавено на: 27.07.2021 14:15:56
Документ БР.: DOC_10191-524/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации