листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerev. fin. izvestai 30.06.21 Makpromet AD


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.2021.xls

Објавено на: 27.07.2021 14:10:56
Документ БР.: DOC_26441-14/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.