листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerev. fin. izv. 30.06.2021 Makpromet konsolidirano


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.2021 konsolidiran.xls

Објавено на: 27.07.2021 14:10:56
Документ БР.: DOC_26441-15/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.