листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie ner. fin. izv. 30.06.2021 g Makpromet konsolidirano


Obrazlozenie 30.06.2021 konsolidiran.docx

Објавено на: 27.07.2021 14:10:56
Документ БР.: DOC_10191-522/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации