листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме образложение кон финансискиот резултат за период од 01,01,2021 до 30,06,2021 год.


образложение на финансискиот резултат 01,01 до30, 06.2021 гад..doc

Објавено на: 27.07.2021 14:20:29
Документ БР.: DOC_10191-525/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации