листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2021


ZAS-6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2021.xls

Објавено на: 27.07.2021 14:22:36
Документ БР.: DOC_26441-19/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.