листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01, до 30.06.2021 година


fin.izv. so 30.06.2021g.xls

Објавено на: 27.07.2021 14:23:22
Документ БР.: DOC_26441-20/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.