листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за АД Грозд Струмица од 01.01.2021-30.06.2021


6 Месечни известувања АД Грозд од 01.01-30.06.2020.xlsx

Објавено на: 28.07.2021 09:34:36
Документ БР.: DOC_26441-21/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.