листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Полугодишен извештај за работењето на АД Грозд Струмица за периодот од 01.01.2021-30.06.2021


Полугодишен извештај.pdf

Објавено на: 28.07.2021 09:34:39
Документ БР.: DOC_10191-530/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации