листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

во прилог Ви го испраќаме извештајот од работењето за периодот од 01.01-30.06.2021 година.

Поздрав


Izveshtaj - Konfekcija.pdf

Објавено на: 28.07.2021 09:52:54
Документ БР.: DOC_10191-531/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации