листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани,

во прилог Ви ги испраќаме неревидираните финансиски извештаи од 01.01.2021 до 30.06.2021 година.

Со почит


Trgovija 01.01 - 30.06.2021 god.xls

Објавено на: 28.07.2021 09:58:13
Документ БР.: DOC_26441-23/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.