листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, неконсолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.2021-30.06.2021 година.


FI_ADING_30_06_2021.xls

Објавено на: 28.07.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_26441-24/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.