листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 Неревидирани финансиски извештаи за Стокопромет АД - 01.01.-31.06.2021 год.


Извештаи Стокопромет АД - 01.01.-31.06.2021.xlsx

Објавено на: 28.07.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_26441-25/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.