листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2021год. до 30.06.2021год.ќе ги објави на ден 30.07.2021год. по 13часот.

Објавено на: 29.07.2021 08:58:56
Документ БР.: DOC_10191-540/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации