листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп, објавува информација за објава на неревидирани финансиски извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 01.01-30.06.2021.doc

Објавено на: 29.07.2021 09:47:00
Документ БР.: DOC_10191-545/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации