листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01. 01. -  30. 06. 2021


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 30 06 2021.xlsx

Објавено на: 29.07.2021 14:10:01
Документ БР.: DOC_26441-35/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.