листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

izvestaj za Finansiski rezultat na RIK SILEKS AD, nekonsolidirano.


Propratno pismo nekonsolidirano.pdf

Објавено на: 29.07.2021 14:41:49
Документ БР.: DOC_10191-554/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации