листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

финансиски извештај на Фабрика Карпош АД Скопје за период 01.01 -30.6 2021


6 и 12 Месечни известувања 1 ФК- трговски друштва - 01.06-30.06 2021.xls

Објавено на: 29.07.2021 14:10:01
Документ БР.: DOC_26441-36/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.