листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime sledniot javen povik


ЈАВЕН ПОВИК - до сите Акционери на Интерпромет за УЧЕСТВО НА СОБРАНИЕ.doc

Објавено на: 29.07.2021 14:07:48
Документ БР.: DOC_10109-111/2021
Урнек: Јавен повик за собрание