листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-30.06.2021


ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-30.06.2021.xlsx

Објавено на: 29.07.2021 14:14:29
Документ БР.: DOC_26441-39/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.