листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.2021-30.06.2021


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2021.docx

Објавено на: 29.07.2021 14:14:32
Документ БР.: DOC_10191-552/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации