листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-KONSOLIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 01.01-30.06.2021


PELISTERKA AD-Konsolidiran- 30.06.2021.xls

Објавено на: 29.07.2021 14:28:53
Документ БР.: DOC_26441-40/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.