листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.30.06.2021 година за МЗТ Пумпи АД Скопје


неревидиран финансиски извештај со 30.06.2021.xls

Објавено на: 29.07.2021 15:05:15
Документ БР.: DOC_26441-45/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.