листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кој неревидираните финансиски извештаи на МЗТ Пумпи АД Скопје за период 01.01.-30.06.2021


образложение на финасиски извештај со 30.06.2021.docx

Објавено на: 29.07.2021 15:05:19
Документ БР.: DOC_10191-557/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации