листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2021 на Аутомакедонија АД Скопје


6M 2021 Месечни известувања- poedinecen 01.01.2021-30.06.xls

Објавено на: 29.07.2021 15:46:39
Документ БР.: DOC_26441-46/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.