листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ Финансиски извештаи – поединечни, неконсолидирани, неревидирани (01.01.2021 – 30.06.2021)


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 29.07.2021 - 6М поединечни.pdf

Објавено на: 29.07.2021 15:46:42
Документ БР.: DOC_10191-558/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации