листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2021


funkcija 6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.21.xls

Објавено на: 30.07.2021 15:45:40
Документ БР.: DOC_26441-87/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.