листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период јануари - јуни 2021 год.


Фин.извештаи 30.06.2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 08:37:07
Документ БР.: DOC_26441-47/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.