листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за деловниот резултат за период јануари - јуни 2021 год.


Obrazlozenie-del.rezultat 01-06.2021.pdf

Објавено на: 30.07.2021 08:37:11
Документ БР.: DOC_10191-559/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации