листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Odluka za raspredelba na neraspredelna dobivka za 2020 godina


Одлука за распредлба на нераспределна добивка.pdf

Објавено на: 30.07.2021 09:03:58
Документ БР.: DOC_12287-36/2021
Урнек: Распределба на добивка