листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за избор на членови


Predlog Odluka za izbor na clenovi.pdf

Објавено на: 30.07.2021 14:54:46
Документ БР.: DOC_13285-159/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери