листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2021-30.06.2021


неревидиран финансиски извештај 01.01.2021-30.06.2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:10:39
Документ БР.: DOC_26441-61/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.