листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение од резултатите од работењето од 01.01.2021-30.06.2021


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2021 do 30.06.2021.docx

Објавено на: 30.07.2021 14:10:39
Документ БР.: DOC_10191-572/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации