листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevedirani finansiski izvestai za AD Strumicko pole s.Vasilevo za period 01.01-30.06.2021g


6 Месечни известувања АД Струмичко Поле 2021 - Copy.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 14:10:39
Документ БР.: DOC_26441-62/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.