листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Polugodise izvestaj za rabotenjeto na AD Strumicko pole s.Vasilevo za period 01.01-30.06.2021g


polugodisen izvestaj strumicko pole 2021.pdf

Објавено на: 30.07.2021 14:10:39
Документ БР.: DOC_10191-573/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации