листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2021г.


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2021г.-30.06.2021г..xls

Објавено на: 30.07.2021 14:13:50
Документ БР.: DOC_26441-65/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.