листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2021г.


Образложение кон неревидирани финасики извештаи за период 01.01.2021г.-30.06.2021г..pdf

Објавено на: 30.07.2021 14:13:55
Документ БР.: DOC_10191-576/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации