листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06. за Теал АД Тетово


01.01-30.06.2021 Природа на трошоци Теал АД.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:12:50
Документ БР.: DOC_26441-64/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.