листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Финасиски извештај од 01.01.2021 до 30.06.2021 година.


Жито Полог 30.06.2021.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 14:14:40
Документ БР.: DOC_26441-66/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.