листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Финасиските извештаи од 30.06.2021 година.


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.06.2021 г..doc

Објавено на: 30.07.2021 14:14:44
Документ БР.: DOC_10191-577/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации