листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izve[tai za period od 01.01.2021g. do 30.06.2021g.


30.06.2021 - Nerevid.izvestai.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 14:27:00
Документ БР.: DOC_26441-69/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.